Hitelreferens-ügyfélmenedzser állás

Az MGV Magyar Gazdaság és Vállalkozásfejlesztő Zrt., a mikro-, kis- és középvállalkozások gazdasági fejlődését támogató pénzügyi intézmény határozatlan idejű munkavégzéssel

HITELREFERENS-ügyfélmenedzser

munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

Az álláshoz tartozó feladatok:

• Ügyfelekkel üzleti kapcsolat létesítése, valamint folyamatos kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel • Aktív közreműködés a banki termékek értékesítésében, illetve hitelprogramok, hiteltermékek fejlesztésében

• Mikro-, kis- és középvállalkozások strukturált hitelügyleteinek teljes körű lebonyolítása, beleértve: ügyféltárgyalások, finanszírozási ajánlat strukturálása és kidolgozása, hitelkérelem teljes körű befogadása, döntés-előkészítés, ügylet pénzügyi- és kockázatelemzése, előterjesztés írása, szerződéskötés, folyósítások lebonyolítása és a hozzá kapcsolódó folyamatos hitelgondozás • Együttműködés a társterületekkel

• Hitelképességgel, finanszírozással kapcsolatos ügyféltárgyalásokon, egyeztetéseken való aktív részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Felsőfokú vagy középfokú közgazdasági végzettség

• Pénzügyi intézménynél vagy kereskedelmi banknál, vállalati hitelezési területen, az ügyletek teljes körű lebonyolításában szerzett legalább 3-6 éves strukturált finanszírozási tapasztalat

• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (kiemelten MS Excel) • Kiváló problémamegoldó és pénzügyi elemző készség, jogi érdeklődés

• Jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt

• Önálló munkavégzés, proaktivitás, precizitás és szakmai igényesség

• Ügyfél-és megoldásközpontú szemlélet

• Nagy munkabíró képesség, elkötelezettség és lojalitás

Előnyt jelent:

• Magabiztos középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

• Nyitott, pozitív személyiség

• Felsőfokú gazdasági végzettség

Amit kínálunk:

• Stabil, megbízható háttér

• Hosszú távú , kiszámítható munkalehetőség

• Folyamatos fejlődési lehetőségeket

• Folyamatosan új területekkel bővülő cégcsoportban változatos feladatok

• Ötletezésre, fejlődésre nyitott légkör

• Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: 1054 Budapest Aulich utca 7.

Jelentkezés módja: Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és a fenti feltételeknek megfelel, kérjük, juttassa el magyar nyelvű önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével a munkakör tárgymezőben történő megjelölésével 2021. június 26. napjáig az nikoletta.gombik@mgv.hu -mail címre. (A pozícióval kapcsolatos bármilyen kérdés esetén kérjük, keresse a következő elérhetőségeken: 06-1-301-0777, nikoletta.gombik@mgv.hu).